Hakkımızda

Firmamız orman ürünleri sektörüne 1973 yıllarının başlarında isteğe bağlı olarak Fırınlanmış Kereste veya Fırınlanmamış çam kereste satışı üzerine Tokat’ta kurulmuş ve faaliyetine başlamıştır.

Firmamız 2006 yılı itibari ile Tokat organize sanayi bölgesinde 4500 metrekare alan üzerine 2000 metrekaresi kapalı alan olan yeni bir tesis kurmuştur. Bu tesis son teknoloji ile üretilmiş olan makine ve teçhizatlar ile donatılmıştır

Tesisimizde günlük 75 m3 kereste biçimi yapılmaktadır, ayrıca tesisimizde panel kapı modelleri imalatı, Ahşap pencere imalatı, ahşap kapı imalatı, alın tahtası modelleri, pervaz modelleri, süpürgelik, İç ve dış mekan zemin kaplama tahtaları, lambri, petek çıtaları, küpeşte, inşaatlık kereste üretimi yapılmaktadır.

2020 yılında ise fabrika üretim alanı 16000 m2 (8000 metrekare kapalı 8000 metrekare açık) daha büyütülerek Murat Şahin Orman Ürünleri markasıyla yeni bir firma kurmuştur. Fabrikamızda; kontrplak, filmli kontrplak ve kereste üretimimiz başlamıştır. Üretimimizin yaklaşık %70’lik kısmı ise ihracata yöneliktir.

Vizyonumuz;

Teknolojik donanımı uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında kontrplak/kereste ihtiyaçlarınıza maksimum hizmet anlayışıyla çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz;

Hedefleri doğrultusunda azimle çalışarak ve istikrarlı duruşumuzu sürdürerek ulaşmayı ilke edinmiş, ileriye dönük, değişime açık, yenilikçi yüzü, kaynaklarını iyi yöneten bir firma anlayışıyla gerek yurtiçi, gerekse uluslararası pazarda tanınan ve kendine yer edinen bir konuma ulaşmak.